آسانسور و پله برقی

فهرست مطالب
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  شرکت فنی مهندسی فراز عرش البرز، با بهره‌گیری از دانش فنی و علم مهندسی آسانسور، پله برقی و حمل و نقل عمودی به کمک تیم حرفه‌ای، توانسته است علاوه بر تولیدات با کیفیت داخلی نمایندگی برندهای معتبر اروپایی را کسب نموده و به عنوان پارتنر و شریک تجاری در جهت اعتلا و رشد صنعت ساختمان گام‌های ارزنده‌ای بردارد. ما به عنوان شرکت تجاری دارای نمایندگی انحصاری پکیج‌های آسانسور velevate با مدل space plus، واردات موتورهای گیرلس پر قدرت و همچنین مونتاژ تابلوهای فرمان پیشرفته آسانسور velevate در ایران هستیم.

  درباره شرکت وی الویت آسانسور و پله برقی

  شرکت با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی ها و استفاده از مهندسین و پرسنل مجرب، توانسته است رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب کند. از ویژگی های بارز وی الویت، توجه کامل به نیازها و خواسته های مشتریان خود است. این شرکت با توجه به استانداردهای بین المللی و با ارائه خدمات شخصی سازی شده، توانسته است روابط مستدامی با مشتریان خود برقرار کند. لازم به ذکر است که این شرکت دارای بزرگ ترین تیم سرویس و نگهداری آسانسور در ایران است. 

  شرکت فنی مهندسی جهت فعالیت در حوزه آسانسور و پله برقی توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصان صنعت آسانسور با شماره 9385 به ثبت رسیده است. 

  این مجموعه با کسب صلاحیت های لازم، موفق به دریافت پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از سازمان صنعت، معدن و تجارت و پروانه مونتاژ، نصب و تعمیر آسانسور از اتحادیه کشوری آسانسور همچنین گواهینامه مدیریت پروژه BSEN81-20:2014 و گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001-2015 شده است. 

   

   

  جواز شرکت وی الویت
  گواهینامه طراحی و نصب آسانسور

  گواهینامه

  ISO9001:2015

  گواهینامه شرکت

  گواهینامه

  ISO14001:2015

  جواز فراز عرش البرز

  گواهینامه

  ISO10004:2012

  جواز شرکت

  گواهینامه

  BS EN 81-20:2014

  رزومه وی الویت

  وی الویت در سال 1388فعالیت خود را در زمینه طراحی، تولید و نصب انواع آسانسور و پله برقی آغاز کرد…

  کاتالوگ وی الویت

  وی الویت در تلاش است که با برندهای معتبر و باکیفیت همکاری داشته باشد و بهترین خدمات و قطعات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. 

  سبد خرید
  error: Content is protected !!