جستجو

آسانسور و پله برقی

پکیج های آسانسور وی الویت

پکیج آسانسور از بهترین گزینه ها در زمان تصمیم گیری هنگام خرید آسانسور است. اگر قصد نصب و تعبیه آسانسور در ساختمان های تجاری، مسکونی، بیمارستانی و … را دارید، خرید پکیج آسانسور و آسانسور آماده روند نصب و اجرا را تسریع می کند. با سفارش پکیج آسانسور دیگر نیازی به خرید قطعات به صورت جداگانه نیست و با یک مشاوره رایگان از متخصصان ما می توانید پکیج مورد نظر خود را پیدا و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. برای نصب و اجرای آسانسور می توانید از پکیج آسانسور Fuji، پکیج آسانسور وی الویت، پکیج آسانسور ترکیبی (انتخاب قطعات از برندهای مختلف) بهره مند شوید. برای انتخاب هوشمندانه با وی الویت تماس بگیرید. 

پکیج space plus

اگر قصد خرید پکیج آسانسور را دارید می توانید با وی الویت برای مشاوره رایگان تماس بگیرید. پکیج آسانسور Space Plus  از جمله محصولات پیشرفته در صنعت آسانسور است که به منظور ارائه تجربه بهتر و کارایی بیشتر در حمل و نقل عمودی طراحی شده‌اند. این پکیج ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که آن را برای نصب در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری مناسب می‌سازد.

پکیج ترکیبی وی الویت

در پکیج های ترکیبی قطعاتی از شرکت‌های مختلف در کنار هم قرار می‌گیرند تا ترکیبی واحد را بسازند. قیمت پکیج آسانسور از جمله ترکیبی به نوع برند، کیفیت قطعات و طراحی آن بستگی دارد. پکیج های ترکیبی وی الویت در دو نوع Ecoline و Premium Line عرضه می‌شوند. این پکیج ها دارای طراحی اختصاصی و بی‌نظیر هستند. آنها با به‌کارگیری هنر مهندسی و در نظر گرفتن معماری ساختمان طراحی شده‌اند و برای تولید آنها نیز از بهترین متریال موجود در بازار استفاده شده است.

سبد خرید
error: Content is protected !!